P Nemecko- Drensteinfurt

Základné informácie

Nemecko - Drensteinfurt
Nástup: 20.7.2021 alebo neskôr
Plat: 1450 Eur/mesiac
Turnus:  2 mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  komunikatívna nemčina, nefajčiarka, môže zostať aj pol roka, očkovanie proti Covid19 je žiadané

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:
Diagnóza: demencia, srdcová nedostatočnosť
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti: 0
Zvieratá:

Popis klienta: Pani je rada sama, veľa spí. Netreba jej variť, prať, nakupovať- o to sa postará dcéra. pani nejedáva varené jedlá.
Pracovná náplň:  opora pri vstávaní, pomoc pri obliekaní, pomoc pri osobnej hygiene, upratovanie, nákupy, kontrola pitného režimu
Doplnkové informácie
Dom v meste, neďaleko býva dcéra. Samostatná izba pre opatrovateľa/ľku, internet, kúpeľňa, kuchyňa bez sporáka