U Nemecko- Offenburg

Základné informácie

Nemecko - Offenburg
Nástup: 20.7.2021
Plat: 1850 eur/mesiac pri komunikatívnej nemčine
Plat: 1750 eur/mesiac pri dobrej nemčine
Turnus:  mesiace
Príspevok na cestu je hradený vo výške MAX do 150 EUR
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka, dobrá alebo komunikatívna nemčina, ne/fajčiarka, vodičský preukaz

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Voľno: dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:
Diagnóza: frontodemorálna demencia, kompletná inkontinencia
Počet osôb na opatrovanie:
Počet ďalších osôb v domácnosti:
Zvieratá:

Popis klienta: Nevie, že  má nejakú psychickú poruchu. Správa sa ako dieťa. Dostáva lieky a v dôsledku toho je apatická. Komunikácia s ňou nie je možná. Nosí plienky. niekedy ju treba kŕmiť. Nočné vstávanie možno raz za tri dni- treba iba ísť za ňou a prihovoriť sa jej. Vie pár krokov prejsť. Niekedy si len tak ľahne na zem, ukľudnuje ju to. Netreba ju dvíhať, len jej neskôr dohovoriť, aby vstala.
Pracovná náplň:  pomoc v domácnosti, nákupy, pomoc s hygienou, obliekaním, prechádzky
Doplnkové informácie: Pani býva v dome na poschodí. Opatrovateľka má oproti jej izby svoju izbu, Tv, internet. Rodina býva neďaleko. Nákupné možnosti 10 minút pešo. K dispozícii výťah do vane.