NL 164-Holandsko -Dordrecht

Základné informácie

Holandsko - Dordrecht
Nástup: 27.1.2022
Plat: 1900 eur/mesiac
Bonus : 100€ po odpracovaní 2 mes/ 150 € po 3 mesiacoch

Turnus: 2 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky:  opatrovateľka,komunikatívna angličtina , nefajčiarka, skúsenosti s imobilnými klientami

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Ubytovanie : samostatná izba

Voľno: 2 celé dni +dve hodiny denne

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: žena
Vek:  74 rokov
Diagnóza: skleroza multiplex, imobilita , kateter
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: 0

Popis klienta: žena 74 rokov , 100 kg . Klientka žije sama v apartmáne . Trpí sklerozou multiplex a pohybuje sa na vozíku. V minulosti mala viaceré zranenia preto sa radšej zdržuje doma . Opatrovateľka by mala mať skúsenosti s podobnou diagnózou . Celý apartmán vrátane toalety a kúpeľne je prisbosobený pre klientku  a pohybu na vozíku. Pani má zavedený kateter.Pani veľmi rada sleduje televíziu a prespí celú noc .
Pracovná náplň:   asistencia a podpora v denných aktivitách , vstávanie z postele , umývanie , varenie , kontrola užívania liekov ,nakupovanie , spoločnosť
Doplnkové informácie: voľno 2 dni v týždni + 2 hodiny denné prestávky