NL 166 -Apeldoorn -centrálna časť Holandska

Základné informácie

Holandsko - Apeldoorn
Nástup: 28.1.2022
Plat: 2600 eur/mesiac
Turnus: 3 mesiace
Spôsob spolupráce:
na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava: ZADARMO

Uchádzač

Internet: áno - WLAN

Požiadavky: skúsená opatrovateľka s praxou ,komunikatívna nemčina a základy angličtiny, nefajčiarka ,očkovaná

 DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Ubytovanie : samostatná izba

POTREBNÉ DOKUMENTY:
Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní. Pred vycestovaním je potrebné urobiť si antigen-test na COVID-19, max. 48 hodín pred vycestovaním. Doklad o vykonaní testu treba mať pri sebe v digitálnej alebo papierovej podobe v nemeckom alebo anglickom jazyku.

Klient

Pohlavie: muž
Vek:  97rokov
Diagnóza: ochorenie obličiek  , rolátor
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet ďalších osôb v domácnosti: 0
Zvieratá: 0

Popis klienta:  97 ročný muž s ochorením obličiek ,fyzicky veľmi zdatný a samostatný bez známok demencie . Pri chôdzi používa rolátor . Potrebuje hlavne pomoc pri osobnej hygiene, obliekaní a pravidelných domácich činnostiach. Pán býva sám a  prespí celú noc .
Pracovná náplň:   asistencia a podpora v denných aktivitách , vstávanie z postele , umývanie , varenie , kontrola užívania liekov ,nakupovanie , spoločnosť