NL69– Hellevoetsluis - 20 min od Rotterdamu

Základné informácie

NL 69 Holandsko - Hellevoetsluis - 20 min od Rotterdamu
Nástup: 01.02.2024

Dĺžka turnusu: 2 mesiace
Plat : 2200€/netto /mesačne
Príspevok na cestu: 150 €

Spôsob spolupráce: na živnosť
Sprostredkovanie: bez poplatkov
Ubytovanie a strava:ZADARMO

Uchádzač

Pohlavie: žena
Jazyk: anglický jazyk -nemecký jazyk
Fajčenie: nie
Ubytovanie: Byt na najvyššom poschodí s krásnym výhľadom na rekreačné jazero
Samostatná izba: áno -kúpeľňa spoločná s klientom
Internet: áno
Iné požiadavky: milá , trpezlivá skúsená opatrovateľka od 40+, priateľská a profesionálna
Ostatné info: denné prestávky od 14-17:00 hod + nedeľa celý deň

POTREBNÉ DOKUMENTY: Občiansky preukaz, živnostenské oprávnenie, výpis registra trestov, opatrovateľský kurz/skúsenosti s opatrovaním s podobnými pacientmi, referencie z predchádzajúcich zamestnaní.

Klient

Pohlavie: muž
Vek: 90 rokov
Diagnóza: po amputácii nohy , invalidný vozík
Počet osôb na opatrovanie: 1
Počet osôb v domácnosti:0
Zvieratá: 0

Popis klienta: 90 ročný pán , žije sám v apartmáne s výhľadom na jazero . Niekoľkými rokmi mal pán nehodu, pri ktorej prišiel o nohu,Z dôvodu amputácie potrebuje pán podporu pri svojich každodenných činnostiach (vstávanie z postele , pomoc pri sprchovaní, obliekaní atď.)Medzi každodenné úlohy opatrovateľky patrí príprava zdravých a chutných jedál a udržiavanie domu v čistote a poriadku. Pán veľmi oceňuje čistotu a poriadok .Vzhľadom na svoj vek a obmedzenú pohyblivosť je klient často doma. Veľmi by ocenil  opatrovateľku , ktorá má rada prírodu a prechádzky . Klient  stále  chodí 3-krát týždenne plávať ! Opatrovateľka ho sprevádza a  pomáha s vyzliekaním a osušením. Hľadá pre seba  optimistickú a priateľskú opatrovateľku .
Náplň práce: pomoc pri hygienne , varenie , spoločné jedenie , upratovanie , ľahké domáce práce , spoločnosť počas denných prechádzok , plávaní a výletoch